פירוק חברות

פירוק חברה, בעיקר לא פעילה, הוא חובה כיום. נדגיש שוב, אם יש לכם חברה לא פעילה, אתם חייבים לפרק אותה, כי משרד המשפטים החל בצעדי אכיפה גם נגדכם!

מאז שינוי חוק החברות בשנת 2000, חברות שאינן פעילות, אינן נמחקות ע”י רשם החברות לאחר 5 שנות אי פעילות. חברות לא פעילות, בוודאי כאלו אשר אינן משלמות אגרה שנתית לרשם החברות ואינן מגישות לו דו”ח שנתי, עלולות בחלוף הזמן, לקבל התראה לגבי הפיכתן ל”חברה מפירת חוק” ולאחר מכן תרשמנה כחברה מפירת חוק ברישומי רשם החברות.

כאשר דבר זה יקרה והחברה הלא פעילה תהפוך לבחרה מפרת חוק, בעלי מניותיה לא יוכלו לפתוח חשבון בנק חדש, לא יוכלו להקים חברה חדשה ובכלל יתקשו לבצע מהלכים עסקיים כלשהן. פירוק חברה לא פעילה הוא היום כורח המציאות, לא ברירה. שימו לב: הליך הפירוק אינו מבטל רישום חברה כחברה מפירת חוק ורק לאחר חיסולה וסיום הליך הפירוק מרצון, יתבטל סטטוס זה והנסקציות יוסרו מעל בעלי מניותיה. לכן, עדיף להתחיל בהליך פירוק החברה, בטרם רישומה כחברה מפירת חוק.

מעת לעת, רשם החברות מפרסם, ברדיו, באתר רשם החברות ובעיתונות, פרטים לגבי מבצעי אכיפה ופירוק חברות לא פעילות. אולי כבר קיבלתם את מכתב ההתראה מרשם החברות בדואר ואולי הוא ממש ממש עכשיו, מחכה לכם, עכשיו בתיבת הדואר?

יש לכם חברה לא פעילה? בואו תתחילו לפרק אותה עכשיו!

יש לכם חברה לא פעילה? נקטו היום בצעדים כדי לבטל את חובות האגרות לרשם החברות ולסיים את העניין אחת ולתמיד כמו שצריך.

יש לכם חברה לא פעילה?

פרקו אותה לפני שתיווצר בעיה בבנק, קשיים עם רשויות ושאר צרות שהליכי האכיפה של רשם החברות גורמים עם הכרזת החברה כחברה מפרת חוק.

פירוק מרצון של חברה לא פעילה, הוא הפתרון הנכון. היום, הוא הפתרון היחיד.

כמה זה יעלה אתם שואלים?

במקום 3,500 ש”ח 

צלצל אלינו לקבלת הצעת מחיר (כולל מע”מ, אגרות פרסום ושכ”ט)

למה דווקא אנחנו?

עו”ד ארז אלמוג פרסם את המדריך לפירוק חברות לא פעילות לעורכי דין ואת המדריך לפירוק חברות לא פעילות לרו”ח ויועצי מס אשר נמכרים לעוסקים בתחום.

צלצלו עכשיו:  09-9-541-340

התחילו בפירוק החברה הלא פעילה, היום!

Share

כל המידע הנכלל באתר זה, הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת ו/או ייעוץ משפטי מוסמך. אין להסתמך על המידע המתפרסם כאן בקבלת החלטות ו/או לשם נקיטת צעדים בעלי השלכות כלכליות ו/או אחרות, ללא התייעצות נוספת עם בעלי מקצוע מתאימים.

This entry was posted in כללי, מאמרים, מרכז מידע and tagged , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.