יזם, מחפש תמיכה מקצועית משלב הרעיון ועד לאקזיט?

יזמים יקרים,

אם אתם כאן, אתם כנראה בתהליכי גיוס הון (טרום סיד, סיבוב ראשון, סיבוב שני וכו’). אולי קיימתם כבר פגישות עם משקיעים אולי לא. מה שברור לכם, זה שהימים שבהם חברות היו מגייסות ו”שורפות” כסף ללא דאגה, חלפו. היום, כל משקיע רוצה לראות “עסק” ומי עומד מאחוריו, או כמו שאמר פעם שותף למו”מ “It’s all about the people and the products“, בדיוק בסדר הזה. כמעט באותה נשימה, החברה/אתם נדרשים לליווי וייעוץ משפטי, מדויק ותפור למידותיכם.

משרדנו מספק לכם היזמים, את התמיכה המשפטית הנדרשת, על מנת שתוכלו לעסוק בדבר החשוב ביותר – הגשמת החזון העסקי והפיכת החברה לסיפור הצלחה.

המשרד מלווה חברות סטארט-אפ וחברות צמיחה מראשית דרכן ומעניק להן סיוע וייעוץ החל משלב הרעיון, דרך ייסוד החברה והסכמי המייסדים, הסכמי גיוס הון ראשוני (בין אם ממשקיעים פרטיים ו/או מגופים ממשלתיים), גיוס הון מקרנות, טיפול שוטף בחברה (הסכמי שמירת סודיות, העסקה, טיפול בעובדים, שכירות, ליסינג, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי הפצה, הסכמי מכר) וכן מטפל בנושאים הקשורים לפעילות הדירקטוריון ולהתנהלותה היומיומית של החברה. בנוסף, אנו שותפים לגיבוש האסטרטגיה העסקית של המיזם תוך מתן דגשים הנוגעים להערכת הסיכונים המשפטיים המובנים בכל מהלך עסקי.

בנוסף, המשרד משתף פעולה עם מט”י רעננה, המתמחה בייעוץ למיזמי הייטק ועם ענף הסטארטאפ במכון הייצוא.

מנסיוננו - משנת 1998 בענף – אנו יודעים, כי שם המשחק בשלב הייזום הינו “ערך מוסף”. לכן, פיתחנו את חבילת הסטארט-אפ, התפורה במיוחד למידותיכם.

החבילה מורכבת מחלקים ולא מחייבת אתכם לרכוש את כולם כבר בתחילה.

שלב I - פגישת ייעוץ ראשוני עם היזם, בו אנו מעניקים לו 60 דקות לשאול כל שאלה בתחום המשפטי הנוגעת לפעילותו ולקבל תשובה בע”פ. אנו ממליצים להכין את השאלות מראש לשם ייעול התהליך.

שלב II - רכישת חבילת הסטארטאפ לשם התאגדות וייעוץ שוטף. טיפול בהקמת חברה פרטית בישראל כולל הסכם מייסדים ו/או תקנון מותאם לרבות רישומה וטיפול במסמכי פתיחת חשבון הבנק לחברה (על הלקוח לספק המסמכים הנדרשים מהבנק) וכן חבילת שעות ייעוץ וליווי שוטף של עד 10 שעות בחודש למשך 12 חודשים מיום רישום החברה - הקמת החברה הינה ללא עלות, התשלום הינו עבור שעות הייעוץ המשפטי השוטף (כולל ייעוץ שוטף, עריכת הסכמים בעברית ואנגלית וכו’, לא כולל טיפול בהסכמי גיוס הון ותביעות משפטיות).

שלב III - רכישת חבילת הסכמי הסטארטאפ. לאחר בדיקות שביצענו במשך תקופה ומשיחות עם יזמים, הבנו, כי קיים צורך בחבילת הסכמים בסיסית ליזם, אשר נבדקו ע”י אנשי מקצוע המוכרים לו (במקום הורדת גרסאות ללא בדיקה מרשת האינטרנט). בימים אלו אנו שוקדים על סיום הרכבתה של חבילה זו ונשמח לעדכן אתכם בפרטים נוספים.

עלויות

I.פגישת ייעוץ ראשונית - 520 ש”ח בתוספת מע”מ במקום 750 ש”ח בתוספת מע”מ (מחיר שעת עבודה בתחום ההייטק במשרדנו) (ניתן לחלק את התשלום ל 3 תשלומים שווים בכרטיס אשראי. התשלום מראש בעת קביעת הפגישה).

 II.התאגדות - 12 X 3,200 ש”ח בתוספת מע”מ (לא כולל אגרות והוצאות כמפורט במחירון שירותי החברות שבאתר).

 III. חבילת הסכמים - טרם פורסם.

צרו עימנו קשר לקביעת פגישת ייעוץ

בטלפון 09-9-541-340 אל עו”ד ארז אלמוג

(או מלאו את פרטיכם בטופס שבאתר)

 

Share

כל המידע הנכלל באתר זה, הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת ו/או ייעוץ משפטי מוסמך. אין להסתמך על המידע המתפרסם כאן בקבלת החלטות ו/או לשם נקיטת צעדים בעלי השלכות כלכליות ו/או אחרות, ללא התייעצות נוספת עם בעלי מקצוע מתאימים.

This entry was posted in מרכז מידע and tagged , , , , , , , , . Bookmark the permalink.