הקמת חברה – הצעה מיוחדת ליזמים שיודעים לזהות הזדמנויות

אם אתם כאן, אתם כנראה בתהליכים לקראת הקמת הסטארט-אפ שלכם. אולי קיימתם כבר פגישות עם משקיעים אולי לא. מה שברור לכם, זה שהימים שבהם חברות היו מגייסות ו”שורפות” כסף ללא דאגה, חלפו. היום, כל משקיע רוצה לראות “עסק” ומי עומד מאחוריו, או כמו שאמר פעם שותף למו”מ “It’s all about the people and the products”, בדיוק בסדר הזה. כמעט באותה נשימה, החברה/אתם נדרשים לליווי וייעוץ משפטי, מדויק ותפור למידותיכם, בכדי להימנע בהתחלה, מעשיית טעויות אשר יתבררו כיקרות מאד בהמשך.

בדיוק למטרה הזו, הוקמה המעבדה המשפטית ליזם, המושתתת על תפיסה מהפכנית וחדשנית, המעניקה לכם היזמים, את התמיכה המשפטית הנדרשת, על מנת שתוכלו לעסוק בדבר החשוב ביותר – הגשמת החזון העסקי והפיכת החברה לסיפור הצלחה.

מה זו המעבדה המשפטית ליזם?

עו”ד ארז אלמוג, פתח בלב איזור ההייטק של הרצליה פיתוח, משרד בקומת מרתף – כמו סטארטאפ לכל דבר ועניין – אשר מתמקד בדברים החשובים באמת ליזם ולא בתפאורה שמסביב.

הרעיון עליו מתבססת המעבדה המשפטית, היא פונקציונאליות מכוונת מטרה, אשר תפקידה להקטין עלויות ליזם מבלי לפגוע באיכות השירות המקצועי.

במעבדה לא מגישים אספרסו ולא רואים נוף ים מהחלון. אנחנו באים לעבוד איתכם ולעבודה לא צריך הסחות דעת.

צריך מיקוד!

במה זה עוד שונה?

כיזמים, אתם רוצים לקבל את השירות הטוב ביותר, המקצועי ביותר, בזמן הקצר ביותר ובעלות שתוכלו לעמוד בה. כדי לעשות זאת, צריך מנגנון “רזה”. זו בדיוק המעבדה המשפטית שלנו.

אתם מקבלים ייעוץ וליווי אישי של עו”ד ארז אלמוג אשר לו נסיון משנת 1998 בליווי חברות הייטק גדולות, קטנות וחברות הזנק בתחומים שונים ומגוונים (תוכנה, תקשורת, חומרה ועוד). במסגרת המעבדה המשפטית, כל שאלה נענית על ידו ללא תיווך של מתמחים, עו”ד צעירים, ושאר מדרגות בסולם ההיררכי של משרדים גדולים.

 אתם מקבלים ליווי מקצועי אישי וצמוד במסגרת שלב ההקמה באיכות שאיננה נופלת מכל משרד גדול בישראל היום, אשר יהווה את הנדבך עליו תבנו את החברה המצליחה שאתם מתכוונים להקים.

עו”ד אלמוג מלווה משנת 1998 חברות סטארט-אפ וחברות צמיחה מראשית דרכן ומעניק להן סיוע וייעוץ החל משלב הרעיון, דרך ייסוד החברה והסכמי המייסדים, הסכמי גיוס הון ראשוני (בין אם ממשקיעים פרטיים ו/או מגופים ממשלתיים), גיוס הון מקרנות, טיפול שוטף בחברה (הסכמי שמירת סודיות, העסקה, טיפול בעובדים, שכירות, ליסינג, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי הפצה, הסכמי מכר) וכן מטפל בנושאים הקשורים לפעילות הדירקטוריון ולהתנהלותה היומיומית של החברה. בנוסף, אנו שותפים לגיבוש האסטרטגיה העסקית של המיזם תוך מתן דגשים הנוגעים להערכת הסיכונים המשפטיים המובנים בכל מהלך עסקי.

בנוסף, פיתחנו את “חבילת היזם”, התפורה במיוחד למידותיכם. החבילה מורכבת מחלקים ולא מחייבת אתכם לרכוש את כולם כבר בתחילה.

שלב I - פגישת ייעוץ ראשוני עם היזם, בו יש ליזם עד 60 דקות לשאול כל שאלה בתחום המשפטי הנוגעת לפעילותו ולקבל תשובה בע”פ. אנו ממליצים להכין את השאלות מראש לשם ייעול התהליך ואז לקבוע את פגישת הייעוץ.

שלב II - חבילת הבסיס, לשם התאגדות וייעוץ ראשוני שוטף + ערכת ספרים ייחודית ליזם ולמנהל, בשווי של 466 ₪ בחינם, עם רכישת חבילת ההתאגדות.

מה כוללת החבילה?

טיפול בהקמת חברה פרטית בישראל כולל הסכם מייסדים ו/או תקנון מותאם לרבות רישומה וטיפול במסמכי פתיחת חשבון הבנק לחברה (אנו עובדים בשיתוף פעולה עם סניף בנק הפועלים שברח’ אבא אבן בהרצליה פיתוח, המתמחה בליווי חברות הזנק) וכן חבילת שעות ייעוץ וליווי שוטף של עד שלוש (3) שעות בחודש למשך שלושה (3) חודשים מיום רישום החברה.

שימו לב: הקמת החברה הינה ללא עלות (למעט תשלום אגרת רשם החברות ושליחות במידה ונדרשת), התשלום הינו עבור שעות הייעוץ המשפטי השוטף (כולל ייעוץ שוטף, עריכת הסכמים בעברית ואנגלית וכו’, לא כולל טיפול בהסכמי גיוס הון ותביעות משפטיות).

הספרים הכלולים בערכה ליזם:

דברים שהלוואי שידעתי בגיל עשרים / טינה סיליג – (בשווי 84 ₪);

מדינת הסטארט-אפ / דן סינור ושאול זינגר – (בשווי  95 ₪);

משנים את כללי המשחק / לאפלי, צ’אראן (בשווי 95 ₪);

לוגיקה בפעולה / דורון אביטל (בשווי 94 ₪);

שלב III - רכישת חבילת הסכמים לחברה. לאחר בדיקות שביצענו במשך תקופה ומשיחות עם יזמים, הבנו, כי קיים צורך בחבילת הסכמים בסיסית ליזם, אשר נבדקו ע”י אנשי מקצוע המוכרים לו (במקום הורדת גרסאות ללא בדיקה מרשת האינטרנט). חבילת ההסכמים כוללת את ההסכמים הבסיסיים הנדרשים לכל עסק בשלביו הראשוניים כגון: הסכמי שמירת סודיות, הסכמי העסקה, הסכמי שכירות וכו’.

עלויות

I.פגישת ייעוץ ראשונית - 520 ש”ח בתוספת מע”מ במקום 650 ש”ח בתוספת מע”מ (מחיר שעת עבודה ליזמים במשרדנו).

II. חבילת בסיס להתאגדות – 4,500 ש”ח בתוספת מע”מ (לא כולל אגרות רשם החברות והוצאות) רישום החברה בישראל הוא ללא עלות, התשלום הינו עבור שעות הייעוץ והליווי במשך 3 חודשים מיום ההקמה, עד 5 שעות חודשיות ועד 15 שעות בסה”כ.

III. חבילת הסכמים – ע”פ סיכום.

אז למה אתם מחכים?

צרו קשר עכשיו עם עו”ד ארז אלמוג ותתחילו להגשים את החלום.

Share

כל המידע הנכלל באתר זה, הינו בבחינת מידע כללי בלבד ואינו בגדר חוות דעת ו/או ייעוץ משפטי מוסמך. אין להסתמך על המידע המתפרסם כאן בקבלת החלטות ו/או לשם נקיטת צעדים בעלי השלכות כלכליות ו/או אחרות, ללא התייעצות נוספת עם בעלי מקצוע מתאימים.

פוסט זה פורסם בקטגוריה זרקור, כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.